İlk Kurşun YemekçilikYemek üretim sürecinde hijyenik ve lezziz yemekler üretilip müşteri isteklerinin karşılanması, sağlıklı ve hijyenik ortamlarda yemek üretimini yapılması, personellerin düzenli kalite eğitimlerinin verilmesi ve yemek üretim yeteneklerinin geliştirmesi ve üretim aşamasından tüketime kadar her noktada kalite standartlarının en üst derecede sağlanması temel fabrikamızın temek kalite politikasıdır. Amacımız, Türk ve Batı Mutfağı'ndan en leziz yemeklerin üretimini lezzetli, sağlıklı ve temiz bir ortamda en kaliteli malzemeler kullanarak üretimini yapmak ve tüketim noktasına kadar yemek kalitesini sağlamaktır.

İlk Kurşun Yemekçilik sahip olduğu kalite prensipleri çerçevesinde satın almadan depolamaya, üretimden son nokta tüketimine kadar her aşamada hijyen ve kalite standartlarında hizmet vermektedir.

Yemek ve öğün kavramlarının insan sağlığı açısından öneminin farkında olan İlk Kurşun Yemekçilik'de, her üretilen yemek öncesinde kalori ve ihtiyaç planlaması ve üretim sonrasında kalite kontrol testleri yapılmakta, yemeğin firmalara taşınıp servis edilmesine kadar denetimi elinde tutmaktadır. Böylelikle üretim aşamasından son tüketiciye ulaşana kadar güvenli ve sağlıklı bir ortam sunulmaktadır. İlk Kurşun Yemekçilik A-Z'ye bir üretim ve denetim fabrikasıdır. Zamanlama konusundaki hassasiyetin farkında olan İlk Kurşun Yemekçilik tüketim zamanına göre üretim ve taşıma planlaması yapmaktadır.

İlk Kurşun Yemekçilik yemek üretim alanında görev alan tüm personelimiz sadece bu bölümde kullanılma amaçlı temin edilmiş üniforma, ayakkabı, ağız maskesi, steril eldiven ve bonelerle çalışmaktadır. Görevli personelimiz dışındaki personel ve kişilerin bu alana girmesi kesinlikle yasaktır. Üretilen yemeklerin servisi özel servis penceresi bölümünden yapılmaktadır. Sizlerin sağlığından direkt sorumlu olmanın bilincinde olan, hijyenik ve lezzetleri ürünleri ile, görev bilinciyle çalışan, sağlıklı, kaliteli ve aynı zamanda damak zevkine uygun yemekleri gıda mühendisleri kontrolü altında üretmeyi kendisine prensip edinen bir lezzet firmasıdır.